studio

"Hulaj dusza... !"
muzyczny komiks teatralny
realizacja i wykonanie: A.Miller i L.Lubieński
premiera 2011 r.
spektakl trwa 50 min.

"Hulaj dusza... !" "Hulaj dusza... !" to opowieść o człowieku w wymiarze wieczności, o jego przyszłym losie i obecnych namiętnościach. W sposób zabawny, czasem przekorny przedstawienie nawiązuje do "Fausta" J.W. Goethego i "Pani Twardowskiej" A. Mickiewicza. W formie jest to spektakl zaskakujący ciekawymi pomysłami artystycznymi, pobudzający do refleksji nad kondycją moralną współczesnego człowieka. W swej treści nie pozbawiony odniesień do naszej dzisiejszej rzeczywistości społecznej.

Galeria

Artysta malarz, jedna z postaci przedstawienia to rozdarty wewnętrznie, rozgoryczony życiem człowiek, pragniący poznania tego, co jest niedostępne dla zwykłego śmiertelnika. Dzięki wędrówce w czasie i przestrzeni zachodzi w nim zmiana - z człowieka, który kierował się egoistycznymi pobudkami staje się osobą, która pragnie walczyć o szczęście wszystkich ludzi. W jego spotkaniu z postacią kusiciela dramat ten zmienia się w komedię pełną zaskakujących sytuacji i niespodzianek z udziałem widzów!

"Hulaj dusza... !" to widowisko plenerowe dla młodzieży i dorosłych, wyborne na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe i kameralne, pikniki, festyny artystyczne i okolicznościowe. Tradycyjnie, podobnie jak w innych przedstawieniach naszego teatru "nieunikniony" jest udział widzów w akcji widowiska!

Polecamy i zapraszamy serdecznie!  

Wykonanie strony www: X 2012 r strony internetowe
©2007-2011 - M.Lubieński