studio

Pracownia obrazów
Rok założenia 1983

Pracownia Obrazów "Lubieński" w Gdyni poleca szeroki wybór obrazów i miniatur o dowolnej tematyce w tradycyjnej technice olejnej, mogących stanowić doskonałe uzupełnienie eleganckiego wystroju państwa mieszkań, biur i salonów. Pracownia wykonuje obrazy na zamówienie, kopiowanie malarstwa oraz prace autorskie. Specjalnością pracowni są portrety olejne wykonywane z fotografii oraz stylizowane ikony wg klasycznych wzorów i tematów. Nabywając je posiądziecie Państwo oryginalne dzieło sztuki namalowane specjalnie na Wasze życzenie. Ponadto dokonujemy - w ograniczonym zakresie - renowacji obrazów olejnych na płótnie lub desce oraz ram (ubytki farb, uszkodzenia mechaniczne, werniksowanie itp.)..

Powstające w pracowni od roku 1983 portrety, ikony oraz inne obrazy mojego autorstwa znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą. m.in. w Szwecji, Niemczech, USA, Australii, Luksemburgu. Mam nadzieję, że obrazy wcześniej wykonane dla Państwa lub zakupione w mojej pracowni w pełni spełniają oczekiwania estetyczne, sentymentalne i artystyczne, a tym samym zachęcają do poszerzenia swojej kolekcji malarstwa.

Aby zamówić portret lub inny obraz wystarczy skontaktować się z pracownią "Lubieński" za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie lub telefonicznie celem udostępnienia fotografii, na podstawie której zostanie on namalowany lub w celu uzgodnienia innych warunków współpracy.

W pracowni obrazów odbywają się spotkania przy świecach i wernisaże podczas których można obejrzeć przedstwienie teatralne.

Z nadzieją na zainteresowanie Państwa powyższą propozycją oczekujemy na kontakt

Wykonanie strony www: X 2012 r strony internetowe
©2007-2011 - M.Lubieński